Skip Navigation Links

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu,1 Kasım genel seçimlerinin tarihi bir seçim olduğunu belirtti

GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu

Gündem   A+a-

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, 1 Kasım genel seçimlerinin tarihi bir seçim olduğunu belirtti. Konukoğlu, "Türkiye'de yeni bir sayfa açıldı" dedi.
Seçim sonuçlarını değerlendiren Konukoğlu, ülke genelinde büyük bir demokratik olgunluk, huzur ve barış içerisinde seçim sürecinin tamamlandığını ifade ederek, sonuçların Gaziantep'e ülkeye ve millete hayırlı olmasını temenni etti. Seçime katılım oranının oldukça yüksek olduğuna işaret eden Konukoğlu, "Milletimiz iradesini sandığa yansıttı. Nasıl bir Türkiye ve nasıl bir gelecek istediğini gösterdi. Birlik beraberlikten, istikrardan, huzurdan, güvenden yana oy kullandı.Sandık aracılığıyla, tek başına iktidar için güçlü bir mesaj verdi. Milletimiz ve ülkemiz kazandı'' dedi. Seçmenin, terörü siyasete alet edenlere de hak ettiği cevabı verdiğini belirten Adil Konukoğlu, terör saldırılarında hayatını kaybeden, bu mukaddes toprakları canıyla vatan kılan her şehidimizi bir kez daha minnet ve rahmetle andı.
GSO Başkanı Konukoğlu, 1 Kasım seçimini, siyaset tarihinde ve ekonomik kalkınmada önemli bir dönüm noktası olarak niteledi. konukoğlu, "'Ülkemizde 13 senedir tek parti hükümetinin getirdiği istikrar sayesinde ekonomide çok önemli atılımlara imza atıldı. Şimdi Türkiye'de yeni bir sayfa açıldı. Artık 4 yıl boyunca seçim yok, önümüz açık. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Kurulacak AK Parti hükümeti hızlı şekilde yol haritasını çıkartarak, öncelikle ekonomiye odaklanmalı ve her alanda reform hareketi başlatmalıdır. Daha güçlü bir Türkiye için daha çok çalışmalı, bir an önce seçim atmosferini geride bırakarak işimize gücümüze dört elle sarılmalıyız" dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar