Skip Navigation Links

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ Oyunu Kullandı

Sabah saatlerinde Gaziantep Lisesi'ne gelen MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, oyunu kullandı

MHP Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ Oyunu Kullandı

Gündem   A+a-

Özdağ, "Seçimlerin dürüst olmadığına, şaibeli olduğuna dair bir inanç olursa, o zamanda demokrasi sıkıntıya girer" dedi.
Sabah saatlerinde, Gaziantep Lisesine gelen Milliyetçi Hareket Partisi Gaziantep Milletvekili Ümit Özdağ, 2004 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyunu kullanan Özdağ gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin demokratik bir seçime ihtiyacı olduğunu ifade etti. Seçimin hayırlı olmasını dileyen Özdağ, "İnşallah seçimin kazasız belasız geçmesini diliyoruz. Elektriklerin kesilmemesini, hırsızlık yapılmamasını diliyoruz. Çünkü dürüst bir seçim demokrasinin temelidir. Eğer seçimlerin dürüst olmadığına, şaibeli olduğuna dair bir inanç olursa, o zaman demokrasi sıkıntıya girer. Ülkemizin her şeyden fazla, demokratik bir seçimin olmasına ihtiyacı var. Seçim sonuçlarını hep birlikte bekleyeceğiz. Bundan sonra, Türkiye'nin önüne çıkacak siyasal yapının gereği, siyasal partiler tarafından muhakkak yerine getirilecektir. Dilerim ki bundan sonraki seçim 4 sene sonra olur" diye konuştu.
Parti olarak seçim güvenliği konusunda gereken tedbirleri aldıklarını belirten Özdağ, diğer partilerinde muhakkak gereken tedbirleri aldıklarına inandığını ifad etti. Özdağ, "Sivil toplumunda bu konuda duyarlılığı oldukça yüksek. Bütün bunların hepsi bir aray gelince, geçen seçimde yüksek bir demokratik denetim vardı. Demokratik denetimini bu seçimde de olacağını düşünüyorum" şeklinde konuştu.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
son gelişmeler
öne çıkanlar