Skip Navigation Links

Ormancılar Kan Bağışında Bulundu

Mersin'in Bozyazı ilçesinde Orman İşletme Müdürlüğü personeli,Kızılay'ın kan bağışı kampanyasına kan vererek destek oldu

Ormancılar Kan Bağışında Bulundu

Gündem   A+a-

Bozyazı Orman İşletme Müdürlüğü bahçesinde gerçekleştirilen kan bağışına ilk olarak İşletme Müdürü Mehmet Alper kan bağışında bulundu. Ardından müdür yardımcıları, işletme şefleri, idari personel ve arazi de olmayan orman işçileri dahil olmak üzere yaklaşık 30 kişi kan vererek Kızılay'ın kampanyasına destek oldu.
Bozyazı Orman İşletme Müdürü Mehmet Alper, her yıl kan bağışında bulunmaya özen gösterdiklerini, kan vermenin insan vücudunu sağlıklı kıldığını, bir çok fayda ve yararları olduğunu söyledi. Her şeyin yapay olarak üretilebildiğini, ancak kanın üretilemediğine dikkat çeken Alper, yapılan kan bağışının hayat kurtardığını, her insanın bir gün kana ihtiyaç duyabileceğini, bu nedenle kan bağışında bulunduklarını belirtti. Alper, "Kan bağışında bulunmanın yararlarını anlatmakla bitiremeyiz. Birincisi kendi sağlığımız için çok önemli. İkincisi ise manevi huzur. Bağışladığın kan ile bir hayatın kurtarıldığını düşünmek. Bundan güzel, bundan hayırlı ne olabilir. Sağlığını düşünen, hayırlı bir iş yapmak isteyen sağlıklı her vatandaşımızı kan bağışında bulunmaya davet ediyorum" dedi.
Alper, kan bağışında bulunan personele bu duyarlı davranışları nedeniyle de teşekkür etti.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
bayram ilan-sag
dizelciler bayram ilan
bayram-reklam-sag
mahmut sirin
 
 
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar