Skip Navigation Links

Mahalle Sakinlerinden Başkan Turgut'a Yol Teşekkürü

Silifke Belediyesi tarafından kırsal mahallelerde sürdürülen parke döşeme ve stabilize yol çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor

Mahalle Sakinlerinden Başkan Turgut'a Yol Teşekkürü

Gündem   A+a-

Yeniçıktı Mahallesinde vatandaşlar yapılan yol çalışmalarından dolayı Başkan Mustafa Turgut'a teşekkür ettiler.
Mahalle merkezi ve ara sokaklarda yapılan asfalt çalışmalarının kendilerini çok memnun ettiğini belirten vatandaşlar, "Mahallemizin uzun zamandır bozuk olan yolları belediye başkanımızın talimatıyla başlatılan çalışmalar neticesinde yapıldı. Vatandaşlarımızı kışın çamurdan yazın tozdan kurtardığı için mahalle sakinlerimiz adına kendisine ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Mahallemizin park, sosyal alan ve yol eksikliklerini bir bir tamamlayan başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz" diye konuştular.
Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut ise konuşmasında, "İlçemizde merkez mahallelerine hangi hizmeti götürüyorsak en ücra mahallesine de adaletli bir şekilde hizmet götüreceğiz. Bulunduğumuz makam hizmet etme makamıdır. Hiçbir parti ayrımı yapmadan tüm hemşerilerimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. Bizlere güvenen ve manevi destek veren tüm hemşerilerimizden Allah razı olsun. Bugüne kadar onların başını önünü eğdirecek hiçbir şey yapmadık, bundan sonra da yapmayacağız. Gösterdiğiniz ilgiden dolayı hepinize teşekkür ediyorum" dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar