Skip Navigation Links

Yaralıydı Ama Paraların Başında Bekledi !

Hatay’ın İskenderun ilçesinde bir özel bankaya ait para taşıma aracı kaza yaptı.

Yaralıydı Ama Paraların Başında Bekledi !Web
TV

Gündem   A+a-

Kazayı hafif sıyrıklarla atlatan banka çalışanları, yetkililer gelene kadar kaza yapan aracın yanından ayrılmadılar.
Araç sürücüsü hastaneye kaldırıldı ama banka görevlisi içinde yüklü miktarda para olan kaza yapan aracın yanından bir saniye bile ayrılmadı. Banka görevlisi Mehmet Seyit Çağlayan ile güvenlik görevlisi Ayhan Böncüoğlu, banka yetkililerinin gelmesini beklediler.
Mustafa Önalan idaresindeki 34 AU 4106 plakalı özel bankaya ait para taşıma aracı İskenderun ve çevre ilçelerdeki bankamatiklere para koymak için görevliydi. Arsuz ilçesindeki bankamatiğe para koyduktan sonra Belen ilçesine doğru giderken yolun kaygan olması nedeniyle  Sarımazı mevkiinde araç takla attı.


Aracın içinden güçlükle çıkarılan yaralılardan Mustafa Önalan 112 acil ambulansı ile hastaneye kaldırıldı.
İki ambulansın hazır beklediği kaza yerinde hastaneye gitmemek için direnen banka görevlisi Mehmet Seyit Çağlayan, araç içerisindeki paraları banka görevlilerine teslim etmek için aracın başında bekledi.


Emniyet ve sağlık görevlilerinin tüm ısrarlarına rağmen aracın içindeki paraları teslim etmeden hastaneye gitmeyi kabul etmeyen banka görevlisi, kazanın  şokunu atlatmaya ve yetkililere bilgi vermeye çalıştı.
Banka yetkililerinin kaza yerine gelmeleriyle birlikte hastaneye kaldırılan Mehmet Seyit Çağlayan ve güvenlik görevlisi Ayhan Böncüoğlu tedavi altına alındı.


Takla atan aracın içinden güçlükle çıkarıldıkları ve iç kanama tehlikesine rağmen kendini iyi hissettiğini söyleyerek araçtaki paraların başında beklemeyi tercih eden banka görevlileri büyük tekdir topladı.
Olay yerine gelen emniyet ekiplerine kısa sürede takviye yapılarak, içinde yüklü miktarda para olduğu öğrenilen kaza yapan araç etrafında güvenlik önlemi alındı.

Yaralıydı Ama Paraların Başında Bekledi ! videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar