Skip Navigation Links
Gumus-Suv

20 Yıl Sonra Bir İlk!

Türkoğlu Sokak'a ilk kez asfalt döküldü.

20 Yıl Sonra Bir İlk!

Dörtyol   A+a-

Dörtyol Belediyesi 2.etap asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. 20 yıldır Kimsenin önemsemediği sokaklara Dörtyol Belediyesi hizmet götürüyor.

            Dörtyol Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler asfalt programı dahilinde Dörtyol'a 10 bin ton asfalt döküyor. Son olarak Ocaklı Mahallesi Türkoğlu Sokak'ta çalışma yapan ekipler, 20 yıl sonra ilk defa girilen sokaktan hayır dualarıyla uğurlandı. Ekipler önce sokakta ağaçları budadı, ardından sokak temizlenerek asfalt döküldü. Yıllardır birçok kazanın yaşandığı Türkoğlu Sokak Erzin bağlantı yolu vatandaşlarımızı fazlasıyla mağdur ediyordu. Ekiplerin asfalt dökümüyle kazaların azalması bekleniyor.            

            Ocaklı Mahallesi Türkoğlu Sokak sakini Özlem Coşkun, " Ben 20 yıldır burada oturuyorum. 20 yıl boyunca ilk defa bir Belediye aracının sokağımıza girdiğini gördüm. Hiçbir belediye başkanı şimdiye kadar burayı önemsemedi. Çocukları Kolejde okuduğu halde bu kötü yolların halini bildikleri halde gelip ilgilenmediler. 30 Mart 2014 seçimlerinden sonra Dörtyol'un çehresini değiştiren Yaşar Toksoy, şimdi Ocaklı Mahallesi'nin çehresini değiştiriyor. Bizler Ocaklı Mahallesi sakinleri olarak Yaşar Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz. Allah ondan razı olsun." dedi.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar