Skip Navigation Links

MHP,Erken Seçime Hazır

MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün,erken seçime hazır olduklarını söyledi

MHP,Erken Seçime Hazır

Gündem   A+a-

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün, MHP Kilis teşkilatlarının seçime hazır olduğunu belirterek, "Erken seçim olur mu, olmaz mı bilmiyoruz; ama biz 7 gün 24 saat teyakkuz halindeyiz" dedi.
MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün, bugüne kadar Milliyetçi Hareket Partisi'nde ne yaptıysa onu yapmaya devam edeceğini ifade ederek, "Baş koyduğumuz ülkücü davasında tüm samimiyet ve gücümüzle yürümeye devam edeceğiz. Olumlu olumsuz hiç biri durum ve/ya tavır bu kutlu yolda ki duruşumuzu ve yürüyüşümüz değiştiremez" dedi.
Özellikle artan terör sorununa değinen Yün, "Terörün yeniden en önemli sorun haline gelmesi düşündürücü. Her şeyin çaresi bulunur ama giden canlar geri gelmiyor. En acısı da bu. Vatanımızın bütünlüğü, milletimizin birliği, vatandaşlarımızın huzuru için görev yapan askerlerimiz, polislerimiz, güvenlik görevlilerimiz alçakça şehit ediliyor. Ocaklar sönüyor" diye konuştu.
Dr. Yün şöyle devam etti:
"Yıllarca "müzakere etmeyin, mücadele edin" dedik. Taviz sürecinde bölücü örgütün daha çok silahlandığı ortaya çıktı. Haklılığımız bir kez daha tescillendi. Siyasi iktidar; hoşgörünün, tavizin teröre çare olmadığını umarız anlamıştır. Herkes bilmelidir ki; bu millet şerefsizliği alkışlamaz, ihaneti affetmez. Ve günü gelir hepsinin hesabı sorulur."
Erken seçim konusuna da temas eden MHP Kilis Milletvekili Dr. Mustafa Yün, "Milliyetçi Hareket Partisi Kilis teşkilatları seçime hazırdır, erken seçim olur mu, olmaz mı bilmiyoruz; ama biz 7 gün 24 saat teyakkuz halindeyiz. Her an seçim olacakmış gibi hazırlıklarını yapan bir Kilis il, Merkez ilçe ve ilçe teşkilatımız var. Seçim koordinasyon merkezimizi dağıtmadık, aksine daha da güçlendirdik. Bütün birimlerimizi diri ve canlı tutuyoruz. Her sandıkta resmi görevlilerimizin dışında gönüllülerimizi de oluşturuyoruz. Dolayısıyla Milliyetçi Hareket Partisi Kilis teşkilatları seçime hazırdır" dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Narin Restaurant 
son gelişmeler
öne çıkanlar