Skip Navigation Links

Arsuz'da hoparlörler yenileniyor

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ilçe genelinde gerçekleşecek olan hoparlör sistemlerini yenileme çalışmalarını yerinde inceledi

Arsuz'da hoparlörler yenileniyor

Arsuz   A+a-

Arsuz Belediyesi, ilçe genelinde ilan ve duyuru amacıyla kullanılan hoparlör sistemlerini yeniliyor.  Bütün mahallelerde yapılacak olan çalışmaların tamamlanmasının ardından belediyeden yapılan duyurular halka daha net ve sağlıklı bir şekilde ulaşacak. İki etap şeklinde gerçekleşen çalışmaların birinci etabı Karaağaç ve Nardüzü Mahallesi'nde gerçekleşirken, ikinci etapda önümüzdeki günlerde Arsuz merkez ve çevresindeki mahallelerde gerçekleşecek.

Halkı doğru bilgilendirmek amacıyla anons sistemlerini yeniden modernize ederek ve geliştirerek onardıklarını söyleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, "İlçemizde kullanılan anons sistemindeki sorunlar nedeniyle sesin anlaşılmasında sıkıntılar yaşanıyordu. Bu nedenle ilçedeki tüm hoparlörleri kapsayan bir çalışma gerçekleştirerek sorunları ve bu sorunların giderilmesi için yapılması gerekenleri yerinde tespit ettik. İlk etapta Karaağaç ve Nardüzü Mahallemizdeki tüm hoparlörlerin tamamını son sistemle yeniledik ve eksik olan yerlere de yeni hoparlörler taktık. Bütün mahallelerimizde gerçekleşecek olan çalışmanın tamamlanmasının ardından  belediyemizden yapılan tüm ilan, anons ve duyurular daha sağlıklı ve anlaşılır olacak" dedi.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar