Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Atakent Mahallesi Yeni Yollara Kavuşuyor

Silifke Belediyesi tarafından Atakent Mahallesinde başlatılan yeni yol açma ve bakım çalışmaları,tüm hızıyla sürdürülüyor

Atakent Mahallesi Yeni Yollara Kavuşuyor

Gündem   A+a-

Silifke Belediyesi tarafından Atakent Mahallesinde başlatılan yeni yol açma ve bakım çalışmaları, tüm hızıyla sürdürülüyor. Mahalleye yapılan hizmetler yöre halkının yanı sıra tatilcilerin de büyük beğenisini kazandı.
Her geçen gün kentin gelişip büyüdüğünü ifade eden Silifke Belediye Başkanı Dr. Mustafa Turgut, "İlçemiz gün geçtikçe büyüyor ve gelişiyor. Buna bağlı olarak da kentin ihtiyaçları artıyor. Bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak şehir merkezi ve mahallelerimizde yeni yollar açmayı sürdürüyoruz. Özellikle yaz aylarında Atakent, Narlıkuyu, Taşucu ve Yeşilovacık gibi sahil mahallelerimizde nüfus yoğunluğu artıyor. Bu bölgelerde ki bazı sokak ve caddelerimiz artık ihtiyacı karşılayamaz durumda. Teknik elemanlarımızın raporları ve analizleri doğrultusunda bu bölgelerde yeni yollar açarken, mevcut yollarımızın bakımını ve asfaltlama işlerini de gerçekleştiriyoruz. Kent merkezimiz ile mahallelerimizin daha yaşanabilir hale gelmesi amacıyla her türlü gayreti gösteriyoruz. Atakent Mahallesi'ndeki çalışmalarımız da vatandaşlarımız tarafından büyük ilgi görmekte. Bu mahallemizde 3 ayrı sokağı birbirine bağlayarak, iş yerleri ve konutları da tozdan kurtarmış olacağız. Bu çalışmaların ardından çok hızlı bir şekilde asfaltlama işlemlerini de gerçekleştireceğiz" dedi.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar