Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Başkanlık Kupası'Emniyette'

Dörtyol Belediye Başkanlık Turnuvası tamamlandı. Turnuva 1.si Dörtyol İlçe Emniyet Müdürlüğü, Turnuva 2.si İlçe Sağlık Kurumu,

Başkanlık Kupası'Emniyette'

Dörtyol   A+a-

Turnuva 3.sü Özel Harekât, Turnuva 4.sü Dörtyol Belediyesi oldu.

Dörtyol Belediyesi tarafından Kurumlar Arası Futbol Turnuvası olarak başlatılan turnuva sona erdi. 18 takımın katıldığı turnuva bir birinden güzel maçların ve mücadelelerin yaşandığı turnuva kurumlar arası tatlı rekabetlere neden oldu. 29.05.2013 tarihinde Kuzuculu Kapalı Halı Sahasında başlayan turnuvanın final maçları Ergeç Halı Sahad oynandı. İlçe Emniyet Müdürlüğünün birinci olduğu turnuvada İlçe Sağlık Kurumu ikinci, Özel Harekât üçüncü, Dörtyol Belediyesi dördüncü oldu. İlk üçü giren takımlara hediyelerini Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar TOKSOY ve İlçe Emniyet Müdürü Ali Koray ATAŞ verdi.

Ödül töreninde bir konuşma yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar TOKSOY, “Dörtyol Belediye Başkanlık Kupası Turnuvasına katılan tüm takımlarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Bütün takımlarımız centilmenlik ve fair-play çerçevesinde mücadele ettiler. Kazanan takımlarımızı başarılarından dolayı kutluyorum. Turnuvamızı genişleterek devam ettireceğiz. Sporun ve sporcunun her zaman yanındayım. Dörtyol Belediyesi olarak üzerimize düşenin fazlasını yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz.” Dedi.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar