Skip Navigation Links

Dörtyol Asfaltlanıyor..

Yıllardır kanayan yaraları başkan Toksoy asfaltla sarıyor.

Dörtyol Asfaltlanıyor..

Dörtyol   A+a-

Dörtyol Belediyesi Fen İşleri ekipleri Dörtyol’u asfaltlamaya devam ediyor. Yıllardır vatandaşlarımızın kanayan yarası olan bozuk yollar Başkan Yaşar Toksoy’un göreve gelmesiyle asfaltlanmaya devam ediyor.

Dörtyol Belediyesi, Karakese, Çarşı Merkezi, Yeniyurt, Yeşilköy’den sonra şimdi de Altınçağ Mahallesi Talatlar Caddesi 2 kilometrelik yol sıcak asfaltla kaplanıyor. Bozuk ve çukur yollar yerini otoban gibi düz yollara bırakıyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar TOKSOY “ 2 ay önce başladığımız asfaltlama çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bozuk yolların, düzensiz yolların vatandaşlarımız için ne kadar büyük sorun olduğunu biliyorum. Vatandaşlarımız bana güvendi ve ben bu güveni boşa çıkarmamak adına elimden gelenin fazlasını mesai arkadaşlarımla birlikte gece gündüz yapıyoruz. Dörtyol’da imkânlarımız çerçevesinde %20 lik bütçeyle vatandaşlarımıza hizmet etmeye çalışıyoruz. Çalışmalarımız ortada. Dörtyol’da aciliyeti önde olan yollarımızın asfaltlamalarını bitirip diğer mahallelerimize de hizmetlerimiz devam edecek. Vatandaşlarımız meraklanmasın asfalt çalışmamız ekim ayına kadar devam edecek. Bütün mahallelerimiz asfaltlama listemizde. Yüreklerini ferah tutsunlar. Siz İstediniz Dörtyol Değişiyor.” Dedi.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar