Skip Navigation Links

Başkan Toksoy'dan Pazar Çıkarması

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, Pazar esnafı ile bir araya gelerek Pazar esnafının sorunlarını dinledi.

Başkan Toksoy'dan Pazar Çıkarması

Dörtyol   A+a-

Başkan TOKSOY, esnaf gezilerine devam ederken bu haftaki durağı cumartesi pazarı oldu. Esnafların kahvaltı ikramını kırmayarak beraber kahvaltı yapan Yaşar TOKSOY, esnafların sorunlarını dinleyerek yerinde çözüm ile pazarcı esnafın her zaman olduğu gibi desteklerini esirgemedi.

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy “ Pazar yerimizde bulunan ve esnafımızın bize ilettikleri sorunları çözmek için elimizden geleni yapacağız. Öncelikle bizden rica ettikleri lavabo sorununu en kısa zamanda çözeceğiz. Esnaflarımızın ibadetlerini daha rahat yapabilmeleri için mescidimizi en kısa zamanda aktifleştireceğiz. Yağmur suyu gideri ile alakalı esnaflarımızın sıkıntısını yarından itibaren çözmek için çalışmalarımıza başlayacağız. Biz esnafımızı ve sorunlarını önemsiyoruz, değer veriyoruz. Bunu bir yılda 5 kez kendilerini ziyaret ederek ve sorunlarını dinleyerek gösterdiğimi düşünüyorum. Mutlu esnaf, mutlu müşteri demektir. Halkımızın ve esnafımızın her daim yanında olacağız ve sorunları el birliği ile çözeceğiz. Biz “Belediyecilikte” bunu ilke edindik.” Dedi.

Pazar esnafı Başkan TOKSOY’ un ziyaretinden memnun kaldı ve kendilerine teşekkür ettiler. Pazar alışverişinde bulunan vatandaşlar Başkan Toksoy'un ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler.

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar