Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Düğün Evi Cenaze Evi Oldu

Mustafa Özdemir Karakese mezarlığında gözyaşları içinde toprağa verildi.

Gündem   A+a-

Aksaray'da 8 kişinin öldüğü, 41 kişinin de yaralandığı otobüs kazasında hayatını kaybeden 65 yaşındaki Mustafa Özdemir'in, gelinini almak üzere özel araçla Edirne'nin Keşan ilçesine gittiği, dönüşte araçta yer kalmadığı için otobüse bindiği ortaya çıktı.

Oğulları Öner Özdemir'in 17 Ağustos 2014 Pazar günü Dörtyol'da yapılacak olan düğünü öncesi özel araçlarıyla nikah kına merasimini yapıp gelini getirmek üzere Edirne'nin Keşan ilçesine giden Mustafa Özdemir, dönüşte araçlarında yer kalmaması nedeniyle ailesi ve gelinine "Siz gidin. Ben otobüsle dönerim" dedi. İstanbul'dan Hatay'a gitmek için hareket eden otobüse binen Özdemir, Aksaray'da otobüsün devrilmesi sonucu meydana gelen feci kazada yaşamını yitirdi.

 

Hastane morgundan alınarak Karekese Mahallesi'ne getirilen Mustafa Özdemir'in naaşı, burada kılınan cenaze namazının ardından Karakese mezarlığında yakınlarının ve sevenlerinin gözyaşları arasında toprağa verildi.

Düğünün olacağı gün, mutluluğunu yaşamak için gün sayan babasının ölüm acısını yüreğinde taşıyan Öner Özdemir, babasının cenazesinin bulunduğu tabuta omuzlayarak son görevini yerine getirdi.

 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar