Skip Navigation Links

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL?DEN DAVET

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kurulduğu 2002 yılından itibaren ülkenin tüm sorunları üzerine

Gündem   A+a-

 

     büyük bir cesaret ve kararlılıkla giden AK Parti’nin, eğitimden sağlığa, ulaşımdan çevreye, temel hak ve özgürlüklere kadar birçok reform gerçekleştirmiş olduğunu belirtti.

    Başkan Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada, milletimizin 10 Ağustos’ta oylarıyla Cumhurbaşkanı’nı seçeceğini belirterek, şunları kaydetti:miting,

    “10 Ağustos'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sadece 12. Cumhurbaşkanı seçilmeyecek, Cumhurbaşkanının milletimiz tarafından seçilmesi ile aynı zamanda Türkiye için yeni bir dönem açılacaktır.

    AK Parti'nin Cumhurbaşkanı Adayı, genel başkanımız ve Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, 20 Temmuz Pazar günü saat 16.30’da Antakya’da İtfaiye meydanında Hataylı hemşerilerimiz ile buluşacaktır.

    Antakya’da gerçekleştirilecek mitingin ardından Cumhurbaşkanı adayımız İskenderun’a gelerek iftar programına katılacaktır.

    Kimsesizlerin kimi, mazlumların hür sesi Dünya lideri, Sayın Başbakanımızın Hatay’a gelişi çok büyük bir önem arz etmektedir. Bizlerde Sayın Başbakanımızı karşılayarak üzerimize düşen görevimizi en iyi şekilde yapmak istiyoruz.

    Milletin adamı, Başbakanımızın ilk turda halkımızın büyük bir teveccühü ile Cumhurbaşkanı seçileceğine yürekten inanıyoruz.

   Bütün Hataylı kardeşlerimizi 20 Temmuz Pazar günü Antakya’da yapılacak olan mitinge ve ardından Başbakanımızın teşrifleri ile İskenderun’da yapılacak olan iftara bekliyoruz.

   Tüm hemşerilerimizi bu tarihi ana şahitlik etmeye, milletin Cumhurbaşkanı adayını karşılamaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

 


 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
yazici
ekinciler
noksel
Vatan
son gelişmeler
öne çıkanlar