Skip Navigation Links
Gumus-Suv

Lezzetin ve kalitenin yeni adresi mangal ocakbaşı hizmete girdi

Damak tadına önem verenlerin yeni buluşma adresi belli oldu.

Ekonomi   A+a-

 

    E-5 karayolu üzerinde Karayolları ile eski Meteoroloji arasında açılan Mangal Ocakbaşı kalite ve lezzetin adresi, damak tadına önem verenlerin vazgeçilmezi olacak.

   Dörtyol’da restauran işletmeciliğinde ciddi bir kariyere sahip olan Şahin Şakrak E-5 karayolu üzerinde eski Meteoroloji İstasyonu ile Karayolları arasında kendi işletmesini açarak hemşerilerimize kalite ve lezzeti sunmaya devam ediyor.

    Dörtyol Belediye Başkan Vekili Av. İsmail Başar, Dörtyol Belediye eski Başkanı Fadıl Keskin, Karekese Belediye eski Başkanı Yusuf Soylu, Dörtyol Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Talay, İşadamı Osman Tufan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ahmet Bölükbaşı ve Esnaf Kefalet Kooperatif Başkanı Ali Gün’ün kurdelesini birlikte kestiği işletmenin açılışına Okul Müdürlerinin yanı sıra çok sayıda seçkin davetli katıldı.

    Dörtyol Belediye Başkan Vekili Av. İsmail Başar yaptığı açılış konuşmasında Dörtyol’un yeni bir işletmeye daha kavuşmuş olmasından duydukları memnuniyeti ifade etti ve yılların tecrübesi, bilgi ve birikimi ile hizmet sektöründe lezzet ve kalite-nin tatlı bir rekabet ortamında daha da artacağını belirtti.

    Şahin Şakrak açılış sonrası konuklarına Kuzu pirzola, Kaburga şiş, Kuzu şiş, Çöp şiş, Biftek, Kuş başı, Ördek başı, Bıçak kıyması ve Tavuk ızgara çeşitlerinden oluşan zengin bir ikram tabağında sundu.

     Alkollü içki servisi yapılmayacak olan işletmede nezih bir aile mekanı olmayı hedeflediklerini belirten Şahin Şakrak; “Amacımız güzel ilçemizde ailelerin gönlünce oturup yemek yiyebilecekleri nezih bir mekan yaratmaktı. Bugün açılışımıza iştirak eden tüm dostlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

 

 


Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)


Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Vatan Oto Tamir
son gelişmeler
öne çıkanlar