Skip Navigation Links

KOÇ Green Park Evlerinde Yaşamak.. AYRICALIK OLACAK

İskenderun körfezinde yeni bir yaşam hedefleyen Koç Green Park Evleri tanıtım kokteylini gerçekleştirdi.

Ekonomi   A+a-


Green Park Evleri tanıtım kokteylini... paylaşan: 8gunhaber

 

     Arsuz ilçesine bağlı Karaağaç Mahallesinde 61.270 m2'lik bir alana kurulacak olan Koç Green Park Evleri 17 blok, 1 çarşı kompleksi toplam 630 konut ile adeta iştah kabartıyor... 3+1 daireleri 149 m2 olan ve 236 m2 dublex konutlar yeni bir yaşamın kapılarını açıyor.  Görkemli bir şekilde gerçekleşen tanıtım kokteyline Koç Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koç, Koç Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Koç, Koç Grup Ceo'su Veis Özçelik, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Payas Belediye Başkanı Bekir Altan, İTSO Başkanı Levent Yılmaz ile çok sayıda iş adamı ve sanayici katıldı.

 

 

 

 

 

     Hayallerin Ötesinde...

     Koç Grup Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Adil Koç tarafından kapıda karşılanan davetliler, Green Park evleri hakkında bilgi aldılar. Her bloğu zemin olan ve art 11 kattan oluşan Green Park Evleri, 236 M2 net bir alana sahip.

 

Yaklaşık 5600 m2'lik alanda 2 açık yüzme havuzu, 1 adet futbol sahası, tenis kortu ve yönetim binası olan Green Park Evleri, 10.500m2'lik alanda bulunan 17 blok ile de göz kamaştırıyor. Öte yandan, kapalı yüzme havuzu ve saunası, Türk hamamı, Fitnes salonu, 16 adet iş yeri, 1 adet restoran, sosyal tesis, çarşı kompleksi ile hayallerin ötesine çıkan Green Park Evlerinde 45 bin m2'lik alanda bahçe ve peyzaj düzenlemesi ile oluşturulacak yeşil alan tasarımı ise parmak ısırttırdı.

 

      Koç Grup Ceo'su Veis Özçelik;

    "Prestijli Bir Konut İçin Hiçbir şeyden Kaçınmadık"

    Prestijli bir konut idaresi için Koç ailesinin hiçbir sorumluluktan kaçınmadığına dikkat çeken Koç Group Ceo'su Veis Özçelik, inşaat projenin 2011 yılı Ekim ayında Vakıflar Hatay bölgeden kat karşılığı ihale ile alındığını 311 adet dairenin Koç şirketine kaldığını söyledi. Diğer 319 daire ve dubleksin Vakıflar Hatay Bölge Müdürlüğüne ait olduğunu ifade eden Veis Özçelik; "sitenin Arsuz tarafına bakan bölümündeki 8 blok ve çarşı kompleksi üzerindeki 18 adet 2 +1 daire Vakıflar Hatay Bölge Müdürlüğünün, İskenderun tarafında ki 9 blok ise Koç ailesine ait olacak şekilde paylaşım yapılmıştır. sitede huzur, güvenlik ve diğer hizmetler bir şirket tarafından yapılacak olup kaliteden asla taviz verilmeyecektir" şeklinde konuştu.

 

 

 KOÇ Green Park Evlerinde Yaşamak..  AYRICALIK OLACAK    videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 HARİKA DAĞ MANZARASI İLE DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN ARAYINIZ
 
son gelişmeler
öne çıkanlar