Skip Navigation Links

Atalar Koleji?nin ?Etkinlik? elçileri

Atalar Koleji Basın Kulübü öğrencileri, ?Turizm Haftası?nı? kütüphanede kutladı.

Eğitim   A+a-

 

    Atalar Koleji Basın Kulübü öğrencileri, her yıl 15-22 Nisan tarihleri arasında kutlanan Turizm Haftası etkinlikleri kapsamında İskenderun Halk Kütüphanesi’nde düzenlenen “Turizm” konulu kitap sergisini gezdi.

    Atalar Koleji Bilgisayar öğretmeni Mustafa Çakmakkaya ve Matematik öğretmeni Buket Çengel ile birlikte Halk Kütüphanesi’ne giderek Turizm Haftası Kutlamalarına katılan Basın Kulübü öğrencileri, sergide bulunan kitapları ilgiyle incelediler.

    İskenderun Halk Kütüphanesi’ndeki mevcut kitaplardan seçilerek sergilenen genellikle Hatay içerikli, turizm konulu kitapları, dergileri, haritaları ve broşürleri inceleyen Basın Kulübü öğrencileri, daha sonra da kendi aralarında turizmi konuşup tartıştılar. Öğrenciler ayrıca, resim çekmeyi de ihmal etmediler.

   Hatay ön planda

    Turizm Kitapları sergisinde öğrencilerle tek tek ilgilenen ve sergi hakkında bilgiler veren Kütüphane Sorumlusu Nebil Özdemir ise şöyle konuştu, “Bu sergiyi Turizm Haftası nedeniyle düzenledik. Kitap sergimiz, 15-22 Nisan tarihleri arasında açık kalacak. Sergide genellikle, Hatay ve çevresinin anlatıldığı turizm içerikli yayınlara yer verdik.”

 

 


Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
son gelişmeler
öne çıkanlar