Skip Navigation Links

SARISEKİ BÖYLE MİTİNG GÖRMEDİ!

30 Mart yerel seçimleri öncesinde AK Parti tarafından düzenlenen mitingler festişval havasında geçiyor.

Politika   A+a-

 

   Sarıseki’de düzenlenen mitingde ise binlerce vatandaş meydanı hınca hınç doldurdu.

     SARISEKİ MÜHRÜ AK PARTİYE BASACAK

 Düzenlenen mitingin açılış konuşmasını yapan Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer,30 Mart’ın İskenderun için tarihi bir fırsat olduğunu belirterek,”Bu seçimde göreceksiniz AK Parti Sarıseki’de oy patlaması yapacak. Sarıseki halkı evladına sahip çıkacak. Sarıseki mührü AK Partiye basacak.Sarıseki hizmet belediyeciliğini istiyor.Sarıseki büyük düşünüyor.Bu meydan 30 Martın haberini müjdeliyor”dedi.

 BÖYLE KALABALIK GÖRMEDİM

 

     AK Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil ise İskenderun’da böylesine kalabalık bir miting görmediğini belirterek,”Sevgili ağabeylerim, ablalarım, büyüklerim. Bu seçim çocuklarımızın, gençlerimizin, kentimizin geleceği için büyük önem arz ediyor. Bu seçimde ya İskenderun kalkınacak veya gelişecek yada yerinde saymaya devam edecek. Bu seçim iş demek aş demek hizmet demektir. Sen Sarıseki’sin büyük düşün “şeklinde konuştu.

 

     Yapılan konuşmaların ardından meydanda toplanan binlerce kişi “Dik dur eğilme bu millet seninle “,İskenderun sizinle gurur duyuyor” şeklinde slogan attılar ardından havai fişek gösterileri yapıldı.


 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar