Skip Navigation Links
 

Vali Lekesiz, Metal At Çelik Hasır Tel ve Çivi Tesisleri Gezdi

Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Payas’ta kurulu bulunan Metal At Çelik Hasır Tel ve Çivi Tesisleri’ni ziyaret etti.

Ekonomi   A+a-

 
Vali Lekesiz, Metal At Çelik Hasır Tel ve Çivi Tesisleri Gezdi
 
Hatay Valisi Celalettin Lekesiz, Payas’ta kurulu bulunan Metal At Çelik Hasır Tel ve Çivi Tesisleri’ni ziyaret etti.
Fabrikayı ziyaret ederek incelemelerde bulunan Hatay Valisi Celalettin Lekesiz ile Dörtyol Kaymakamı H.Hasan Özyiğit’te hazır bulundu.
Yönetim kadrosu tarafından fabrikanın imalat aşamaları Vali Lekesiz’e gezdirildi ve işletme hakkında teknik bilgiler verildi.
Hatay Valisi Celalettin Lekesiz “Metal At gibi işletmelerin açtığı yeni ufukların iş dünyasında rekabetin artmasına, üretim faaliyetlerinin ve üretimde kullanılan yöntem ve tekniklerin değişmesine neden olduğunu söyledi. Vali Lekesiz de, üretim ve istihdama ciddi katkılar sağlayan Metal At Çelik Hasır ve Tel ve Demir Mamulleri İşletmesi’nin sahipleri Bozatlı ailesini tebrik ediyorum ülkemizin en büyük gücü kuşkusuz girişimcilerimiz. Çıraklıktan yetişmenin verdiği güvenle işlerinde en iyi olmayı hedefleyen hevesli, girişimci ve kararlı Bozatlı Ailesi’nin her türlü çabası takdire değer” diye belirtti.
Metal At Genel Müdürü Abdullah Bozatlı'da, Valimizin ziyaretinden ötürü büyük mutluluk ve gurur duyduk. Hatay ve sanayiciler için çok büyük bir şans olduğunu ve Gelişen teknolojiyi yakından takip ederek yeni yatırımlarla hedeflerimizi daha da büyütmenin gayreti içerisindeyiz. İşletme olarak biz demenin gururunu yaşayan bir aileyiz. İnsana verdiğimiz değer, çalışanlarımıza duyduğumuz güven ve kurum olmanın sorumluluğuyla hareket ediyoruz. Türkiye'nin dostluğu, arzulanan ve husumetinden çekinilen bir ülke olarak kalabilmesi için dünya çapında büyümüş ve markalaşabilmiş firmalarımızın sayılarının hızla artmasına ihtiyaç vardır. İşte bu sorumluluk bilinci ile yolumuza hızla ve kontrollü olarak büyüyerek devam ediyoruz” diye konuştu.
 

Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Mazi Ocakbasi
 
son gelişmeler
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar