Skip Navigation Links
Kurban Reklamlar 

Bu Bir Bayrak Yarışıdır..

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti’nin bir hizmet partisi olduğunu belirtti.

Bu Bir Bayrak Yarışıdır..

Gündem   A+a-

 Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ,Genel Başkan Yardımcımız Seçim İşleri Başkanımız Ahmet Sorgun’un katılımları ile Erzin ve Kırıkhan ilçe kongrelerine katıldı. 
BU BİR BAYRAK YARIŞIDIR
 Düzenlenen kongrelerin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” AK Partimizin İlçe kongrelerinde çok değerli dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Yeni ilçe başkanlarımıza ve yönetim kurulu üyelerimizi tebrik ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Kongrelerimizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum" dedi.
 AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR
 AK Parti ile Türkiye'nin sağlıkta, eğitimde, ekonomide, sanayide, tarımda ve turizmde büyük hamleler kaydettiğini, yapılan reformlarla her kesimin kucaklandığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”14 Ağustos 2001'de çıktığı kutlu yolculukla Türkiye'nin kaderini değiştiren Genel Başkanımız ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım ile tüm yol arkadaşlarına minnet ve şükranlarımı sunuyor, kongrelerimizin ülkemiz, milletimize ve bölgemize hayırlar getirmesini temenni ediyorum” diye konuştu.
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
iskenderun teknik universitesi 
 
 
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
Mazi Ocakbasi
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar