Skip Navigation Links

İskenderun 63’ncü Sokak’taki Sorun Çözülmeli !

İskenderun Savaş Mahallesi Muhtarı Meral Kireççi Gürlek, İskenderun Belediyesi’ne bildirdiği bir sorun hakkında gerekli çalışmaların yapılmadığını söy

İskenderun 63’ncü Sokak’taki Sorun Çözülmeli !

Gündem   A+a-

 İskenderun Savaş Mahallesi Muhtarı Meral Kireççi Gürlek, İskenderun Belediyesi’ne bildirdiği bir sorun hakkında gerekli çalışmaların yapılmadığını söyledi. Muhtar Meral Kireççi Gürlek, Savaş Mahallesi Namık Kemal Caddesi 63. sokakta çarşı postanesinin karşısındaki yolda, özellikle yaşlıların yürümekte zorlandığını aktardı.
Gürlek, “Üç yıldır İskenderun Belediyesi yetkililerine defalarca bu sıkıntıyı dile getirdim. Çıkmaz sokakta oturan mahalle sakinlerinden bir çoğu yaşlı, yürüme zorluğu çekiyor. İstiyoruz ki, burada bir çalışma olsun. Vatandaşlarımız perişan olmasın! Bu aksaklıkları söylemekten dilimde tüy bitti. Her defasında beni bir başka kişiye yönlendirerek aldığım cevaplar genelde, ‘muhtarım elimizde parke taşı yok, ihale yapılınca hemen ilgileneceğiz, aslında sen şu kişiyi ara, bu kişiyi ara’ şeklinde oluyor. Yıllardır yeterince oyalandık. Artık buradaki sorunu hemen çözün. Beklemeye tahammülümüz yok” diyerek tepki gösterdi. 
 
 
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar