Skip Navigation Links

İskenderun Standı Ziyaretçi Akınına Uğruyor

Bu yıl 6.’si düzenlenen ‘Başkentte Hatay Günleri’, Atatürk Kültür Merkezinde devam ediyor.

İskenderun Standı Ziyaretçi Akınına Uğruyor

İskenderun   A+a-

 Ankara Atatürk Kültür merkezinde gerçekleştirilen ve İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’in de katıldığı tanıtım günlerinde İskenderun her yönüyle ziyaretçilere tanıtılıyor.
İSKENDERUN STANDINA YOĞUN İLGİ
Sosyal ve kültürel değerlerin sergilendiği ve ziyaret edenlerin farklı kültürlerle buluşma fırsatı bulduğu tanıtım günlerinde yoğun ziyaretçi akınına uğrayan İskenderun standı katılımcılar tarafından yoğun ilgi gördü. Bakanlar, milletvekilleri, bürokratlar ve işadamları başta olmak üzere Hatay’ı merak eden vatandaşlar tarafından ziyaret edilen İskenderun standını, gurbette yaşayan İskenderunlularda bir an olsun boş bırakmadı.
 İskenderun standını ziyaret edenlere kent hakkında tanıtıcı materyaller hediye ediliyor, İskenderun hakkında genel bilgiler eriliyor.
Stantlar içinde en çok ziyaretçi akınına uğrayan İskenderun Belediye Standı misafirlerini adına yakışır şekilde ağırladı. 
TANITIM ÇOK ÖNEMLİ
İskenderun’un Türkiye’nin parlayan bir yıldızı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “İlk önce bu organizasyonun gerçekleşmesinde emeği geçenleri kutluyorum. Tanıtım günlerinde Ankara’daki Hataylı hemşerilerimizle birlikte olmanın onurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Türkiye’de yaşayan insanlarımızı İskenderun’a davet ediyoruz. Gelsinler doğasıyla, deniziyle, iklimi ile, insanı ile İskenderun’u görsünler. Herkese kapımız açık. Bizlerde gece gündüz demeden çalışarak İskenderun’u hak ettiği yere getirebilmek için büyük bir çaba içerisindeyiz.” dedi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar