Skip Navigation Links
 

Temiz Çevre Temiz Hayat Demektir

Seyfi Dingil,daha temiz ve yaşanılabilir bir İskenderun için Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerinin gece gündüz demeden çalıştığını belirtti.

Temiz Çevre Temiz Hayat Demektir

İskenderun   A+a-

 İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, daha temiz ve yaşanılabilir bir İskenderun için Temizlik işleri müdürlüğü ekiplerinin gece gündüz demeden çalıştığını belirtti.
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Çevre Koruma ve Kontrol Bölümü öğrencileri, İskenderun Belediyesi işbirliği ile sahilde vatandaşların dikkatini çekmek ve farkındalık oluşturmak için sahil boyunda temizlik çalışması yaptı.

BİZLER 7/24 GÖREV BAŞINDAYIZ

Düzenlenen etkinlik hakkında bilgiler veren İskenderun Temizlik İşleri Müdürü Ömer Çolak,” çevre kirliliğine dikkat çekmek amacıyla üniversite öğrencilerinde katılımı ile bu sosyal sorumluluk projesini gerçekleştiriyoruz. Daha temiz bir çevre için herkese büyük görevler düşüyor. Bizler 7/24 görev başındayız. Bu etkinlik ile çevre temizliği, sahil ve kıyı temizliği farkındalığı oluşturmak istedik” dedi.

EN İYİ TEMİZLİK ÇEVREYİ KİRLETMEMEKTİR

Düzenlenen sosyal sorumluluk projesi hakkında bilgiler veren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Zaman zaman bu tür farklı etkinlikler düzenleyerek toplumda farklı konularda farkındalık oluşturmak istiyoruz. Bu tür kurumlar ve sivil toplum kuruluşları arasında ortak etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz. En iyi temizlik çevreyi kirletmemektir. Vatandaşlarımız bu konuda daha duyarlı olmalarını istiyoruz” diye konuştu.
Daha sonra öğrenciler ve temizlik işleri ekipleri sahil boyunca temizlik işlemleri gerçekleştirdiler.
 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
 
 
iskenderun teknik universitesi 
son gelişmeler
senol ticaret
 
Mazi Ocakbasi
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar