Skip Navigation Links
 

Balık Pazarında Parke Çalışması Yapılıyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde parke taşı döşeme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti

Balık Pazarında Parke Çalışması Yapılıyor

Gündem   A+a-

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde parke taşı döşeme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirtti.
 
İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Numune Mahallesinde bulunan semt ve balık pazarı içerisinde parke taşı tamir çalışması yapıyor.
 
TEK AMACIMIZ HALKA HİZMET
 
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “bir çok bölgede onarım ve bakım çalışmalarımıza devam ediyoruz. Tek amacımız vatandaşlarımızın tertemiz bir ortamda yaşamalarını sağlamak ve ilçemizin genelinde vatandaşlarımızın daha rahat bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleridir. İnşallah en kısa sürede kilit parke taş döşenmemiş yol kalmayana kadar, imkanlar dahilin de çalışmalarımız devam edecektir” dedi.
 
BAŞKAN SEYFİ DİNGİL’E TEŞEKKÜR
 
Semt ve Balık Pazarı esnafı ise  “Belediye Başkanımız Seyfi Dingil’e ve Belediyemiz Fen İşleri Müdürlüğü ekibine çok teşekkür ediyoruz. Çeşitli nedenlerle tahrip olan ve bozulan yollarımız artık daha güzel ve kullanışlı olacak. Kendilerinden Allah razı olsun” şeklinde görüş beyan ettiler.
 
    
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
relax spa
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar