Skip Navigation Links
 

Hoş Geldin Minik Can Projesi Devam Ediyor

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesi tarafından hayata geçirilen

Hoş Geldin Minik Can Projesi Devam Ediyor

Gündem   A+a-

 
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoş geldin Minik Can ” projesinin devam ettiğini belirtti.
İskenderun Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı ekipler proje kapsamında kent genelinde yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek belediyemizin hediyelerini takdim ediyor.
 
 
AİLELERİNİN MUTLULUĞUNU PAYLAŞIYORUZ
 
Yeni doğan bebeklerin ailelerine verilen “Hoş Geldin Minik Can “ seti ile ailelerin sevindirildiğini söyleyen Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”İlçemizdeki minik hemşerilerimize hoş geldin diyerek, ailelerinin mutluluğunu birlikte paylaşıyoruz. Belediyecilik hizmetleri doğumdan ölüme, tüm hayatı kapsayan uzun ve zorlu bir süreçtir. Yeni bebek sahibi olan aileleri proje ekibimiz ziyaret edip Hoş Geldin Minik Can Setini kendilerine teslim ediyorlar” dedi.
 
 
PROJE YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR
 
Başkan Seyfi Dingil,” şu ana kadar birçok yerde ekibimizle ailelere ulaşıyor, hediyelerini veriyoruz. Çok mutluyuz.” Hoş Geldin Minik Can “ kampanyamız ailelerine ve bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. İskenderun Belediyesi olarak vatandaşımızın hayatlarının her anında hep yanında oluyoruz. “şeklinde konuştu.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
 
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar