Skip Navigation Links
 

Arsuz'a Mavi Bisiklet Yolu...

Marmaris'in yansıra pek çok turistik il ve ilçede bulunan mavi bisiklet yolu Arsuz'da ilk kez Karaağaç Sahil Yürüyüş Yolu'nda uygulanacak

Arsuz'a Mavi Bisiklet Yolu...Web
TV

Arsuz   A+a-

 Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bir örneği Marmaris'te bulunan mavi bisiklet yolu ve sahil yürüyüş yolu çalışmasını Karaağaç Sahil şeridinde hayata geçirmek için start verdi. Turistik beldelerde tercih edilen uygulamayı Arsuz'a taşıyan Başkan Culha, Tüccarlar Sitesi önünde Arsuz'un eski adıyla yapımı tamamlanan Rhosus Sosyal Tesisi'nde başlayan desenli asfalt bisiklet ve yaya yolu çalışmasının her adımını büyük bir titizlikle incelerken, yapılacak olan uygulamayla desenli asfaltın özel bir yöntemle  maviye boyanacağını ve asfalt üzerindeki desenlerin beyaza boyanarak muhteşem bir görüntüye kavuşacağını söyledi.
İlk etapta yaklaşık 7 km. uzunluğunda olması planlanan Karaağaç Sahil Yürüyüş Yoluna farklı bir estetik kazandıracak olan çalışmalara ayrıca bisiklet yolu da eklendiğini ifade eden Başkan Culha,  bu çalışmaların tamamlanmasıyla yolların yürüyüş ve bisiklet meraklıları tarafından yoğun ilgi göreceğini ifade etti.
Sahil ve bisiklet yolunun yanı sıra,  bu yolların çevre yolu ile bağlantısını sağlamak için de asfalt ve otopark çalışmasının da hızla devam ettiğine vurgu  yapan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, halkı denizle buluşturan çalışmaların ilçedeki turizmi her mevsime yaymak için önemli  olduğunu belirterek, halkın yanı sıra turistlere de yepyeni yaşam alanları kazandırmak için çalışmalarının hız kesmeden devam edeceğini söyledi.
 
 
 
Arsuz'a Mavi Bisiklet Yolu... videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar