Skip Navigation Links
 

CHP, sadece parti değil, kurucu değerdir

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Arsuz İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği genişletilmiş yönetim kurulu toplantısına katıldı

CHP, sadece parti değil, kurucu değerdirWeb
TV

Arsuz   A+a-

 Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, CHP Arsuz İlçe Teşkilatı'nın düzenlediği genişletilmiş yönetim kurulu toplantısına yaptığı konuşmayla damga vurdu.  CHP Arsuz İlçe Başkanı Faik Çekin, gençlik kolları, ilçe kadın kolları, belediye meclis üyeleri, STK temsilcilerinin katıldığı toplantıda 16 Nisan Anayasa değişikliği referandum sonuçlarına göre Arsuz'da 76,72 hayır oy oranının tamamını korumak ve artırmak için yapılacaklar ve bundan sonra izlenecek olan yol haritasının belirlendiği toplantıda, partililerin iktidar özleminin yanı sıra geleceğe dair kaygılarını dile getirmelerinin ardından Başkan Culha, " Umutsuzluğa kapılma lüksümüz yok, bitti denilen noktada küllerinden doğarak Kuvay-i Milliye ruhunu kuşanıp bıkmadan usanmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışmak zorundayız " dedi.

 

"CHP, Türkiye'nin en köklü partisidir"

Referandumda CHP'nin demokrasi aşığı ve taraftarı, Cumhuriyet aşığı kitleleri bir arada tutma başarısını elde ettiğini söyleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, "Referandum öncesi, genel merkezimiz başkanlık sistemine karşı duran insanları nasıl bir arada tutarız diye çok ciddi bir strateji ve proje geliştirildi. Ve bunda da başarılı oldu. Referandumda tercih edilen sonuç 51'e 49... Ancak ben de sonucun böyle olmadığını düşünenlerdenim. Referandum sonucu Türkiye'de şaibeli bir sonuç olarak tescil edilmiştir. Bunu da herkes biliyor. CHP, Türkiye'nin en köklü partisidir. CHP sadece bir siyasi parti değil, kurucu bir değerdir. CHP, Türkiye'dir. Umutsuzluğa kapılma lüksümüz yoktur, bitti denilen noktada küllerinden doğarak Kuvay-i Milliye ruhunu kuşanıp bıkmadan usanmadan, yorulmadan çalışacağız, çalışmak zorundayız. Cumhuriyet, bizlere emanet ve amasız, fakatsız muhafaza bekler" dedi.
CHP'yi iktidara taşıyacak olan lokomotif gücün yerel yönetimler olduğunu ve bu konuda kadınların ve gençlerin de çok önemli bir rol üstlendiğini ifade eden Başkan Nazım Culha, bu güç birliğinin bölgede çok hissedildiğini ve özellikle de Arsuz'da çok iyi yapıldığına dikkat çekti.
 
CHP, sadece parti değil, kurucu değerdir videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
zafer lisesi
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar