Skip Navigation Links
 

Arsuz Belediye Meclisi Toplandı

Arsuz Belediye Meclisi, Mayıs ayı olağan toplantısını dört gündem maddesiyle gerçekleştirdi.

Arsuz Belediye Meclisi ToplandıWeb
TV

Arsuz   A+a-

 Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha başkanlığında gerçekleşen toplantıda, aralarında İller Bankası Genel Müdürlüğü'nün Arsuz 1'inci Grup Kanalizasyon Şebekesi Kesin Projesi'nin yapımıyla ilgili İller Bankası'ndan kredi kullanılması düşünüldüğünden halihazır yolların ve kadastro yollarının imar planı revizyonunda korunacağına dair meclis kararı talebinin de bulunduğu dört gündem maddesinden ikisi plan ve bütçe komisyonuna, ikisi de imar komisyonuna havale edildi.
Bir sonraki meclis toplantısının 5 Mayıs Cuma Günü saat:14.00'te yapılmasının kararlaştırıldığı mecliste gündem maddeleri öyle karara bağlandı:
GÜNDEM :
 1- 2016 Yılı Kesin Hesap Cetvelleri İle İlgili Yazı İşleri Müdürlüğünün Teklifinin Plan ve Bütçe komisyonuna havale edildi.
2- Karaağaç Halk Plajında Uygulanacak Olan Ücret Tarifesinin Belirlenmesi İle İlgili Mali Hizmetler Müdürlüğünün Teklifi Plan ve Bütçe komisyonuna havale edildi.
3- Arsuz 1'inci Grup Kanalizasyon Şebekesi Kesin Projesi İle İlgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Teklifi İmar komisyonuna havale edildi.
4- Madenli 816,1102,1206,1208,1209,1210,1221,3097,3098,3099,3100 Numaralı Parsellerin 1/1000 Ölçekli Uygulama İmar Planı Değişikliği İle İlgili İmar ve Şehircilik Müdürlüğünün Teklifi İmar komisyonuna havale edildi.
 
 
Arsuz Belediye Meclisi Toplandı videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar