Skip Navigation Links
 

Arsuz'a Güzide Bir Eğitim Kurumu Daha

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Dodi Kreş'in açılışını gerçekleştirdi

Arsuz'a Güzide Bir Eğitim Kurumu DahaWeb
TV

Arsuz   A+a-

 Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, dünya çocuklarına armağan edilmiş olan tek bayram 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Karaağaç Mahallesi'nde hizmete başlayan Dodi Kreş’in açılışını gerçekleştirdi. Minik çocuklara, merhamet ve sevgiye dayalı bir eğitim ortamı hazırladıklarını ifade eden Dodi Kreş Sahibi Gülser Yiğit ve eşi Suat Yiğit tarafından kapıda karşılanan Başkan Culha ve eşi Selda Culha, tam donanımlı bir eğitim kurumunu ilçeye kazandıran Yiğit Çifti'ne teşekkür etti.
Farklı mimarisi ve konseptinin yanı sıra çocuklar için her ayrıntının düşünülerek tasarlandığı Dodi Kreş'in açılış kurdelesini eşi Selda Culha ile birlikte kesen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, "Güzide bir eğitim kurumunun açılışı için bir aradayız. Özellikle bu tesisin ilçemizde bulunmasından dolayı duyduğum mutluluğu dile getirirken, tesisi kazandıran  Suat Yiğit ve eşine de teşekkür ederim. Bu kurum, küçücük minik yavrularımızın geleceğe hazırlanmasına çok ciddi katkılar sunacaktır. Buradan, belki de ülkeyi yönetecek birileri yetişecek" dedi.
Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Gülser Yiğit ve eşi Suat Yiğit, Başkan Culha ve eşinin yanısıra tüm konuklara kurumun odalarını gezdirdi. Tiyatro salonunda konuklara minik bir konser veren öğrencilerin İzmir Marşı'nı seslendirmesi oldukça renkli görüntüler oluştururken, konser sonrası Başkan Culha, Yiğit Çifti ile birlikte 'Dodi Yaşayan Parklar Projesi' kapsamında Karaağaç 75. Yıl Parkında düzenlenen panayırda öğrencilerin el emekleri ile açılan sergisini gezdi. 
 
 
 
 
Arsuz'a Güzide Bir Eğitim Kurumu Daha videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar