Skip Navigation Links
 

Ak Parti Heyeti Kırıkhan’da İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Kırıkhan İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un organize ettiği Cumhurbaşkanlığı

Ak Parti Heyeti Kırıkhan’da İstişare Toplantısı Gerçekleştirdi

Gündem   A+a-

 
Hatay Milletvekili Mehmet Öntürk, Kırıkhan İlçe Teşkilatı ve Belediye Başkanı Ayhan Yavuz’un organize ettiği Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi referandum İstişare Toplantısı Kırıkhan’da gerçekleştirildi.

Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesislerinde düzenlenen istişare toplantısına; Ak Parti Hatay Milletvekilleri Mehmet Öntürk, Orhan Karasayar, Fevzi Şanverdi, Haci Bayram Türkoğlu, Adem Yeşildal, İlçe Belediye Başkanları; Ayhan Yavuz, İsmail Kimyeci, Seyfi Dingil, Mehmet Kalkan, Hüseyin Şanverdi, İbrahim Paç, Abdurrahman Demirel, Adnan Vurucu, Bekir Altan, Rıfat Sarı, Ak Parti Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Ayhan Şıhça ve diğer İlçe Başkanları, SKM Başkanları, Ak Parti Kırıkhan Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Kolları ve Gençlik Kolları yönetimi katıldılar.

Toplantının açılış konuşmasını Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz yaptı. Referandumdan halkımızın takdiriyle bir kez daha zaferle ayrılmak istiyoruz” diyen Başkan Yavuz sözlerine şöyle devam etti;

“Yoğun bir çalışma içerisine girdik. Mahalle mahalle, sokak sokak, ev ev gezerek 16 Nisan’da yapılacak olan Referandumda neden EVET denilmesi gerektiğini vatandaşlarımıza anlatıyor, yapılacak olan yatırımların hizmetlerin devam etmesi için, kısır koalisyonların yaşanmaması için onlardan destek istiyoruz.  Dünya Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın Devlet Başkanımız olmasını sağlamak için gece gündüz demeden bu amaç uğruna çalışan tüm ekip arkadaşlarımıza,gönüldaşlarımıza ve toplantıya katılan tüm dostlarımızaburadan teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra İl Başkanı Ahmet Atıç ve 16 Temmuz kalkışmasının Meclis gazilerinden Hatay Milletvekili Haci Bayram Türkoğlu birer konuşma yaparak 16 Nisan’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Referandum Halk oylamasında neden EVET denilmesi gerektiği ve halkımızın bu konuda net bir şekilde bilgilendirilmesi için yapılacak çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.
Toplantı sonrasında Milletvekilleri, Belediye Başkanları ve İlçe Başkanları toplu olarak resim çektirerek Şehit Gülşah Güler Sosyal Tesisleri Sinema Salonunda Vizyona yeni giren REİS filmini birlikte izlediler. 
 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
zafer lisesi
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar