Skip Navigation Links
 

İskenderun Tek Yürek Oldu!

İskenderun Esnaf oda başkanları birlik ve beraberlik kahvaltısı organize ederek 16 Nisanda gerçekleştirilecek

İskenderun Tek Yürek Oldu!

Gündem   A+a-

 
İskenderun Esnaf oda başkanları birlik ve beraberlik kahvaltısı organize ederek 16 Nisanda gerçekleştirilecek referandum öncesi AK Parti, CHP, MHP, Saadet Partisi ve BBP ilçe başkanlarını bir araya getirdi.
 
 
HESOB Başkan Vekili Uğur Fırat, referandum öncesi, sürecin iyi geçmesi, hoş konuşulması, birlik ve beraberliğin ön planda olacağı bir toplantı düzenlediklerini belirterek, ‘Türkiye bizim ülkemiz, gemi hepimizin gemisi, vatan hepimizin vatanı’ dedi.
 
Fırat, “Düzenlediğimiz kahvaltımız herhangi bir siyasi içeriğe yer vermemekte. Sağ olsunlar çok değerli ilçe başkanlarımız bizleri yalnız bırakmadı ve esnaflarımızın bizlerin çorbasını, sofrasını paylaştılar. Unutulmasın ki başka Türkiye yok. Bu sebeple birlik ve beraberlik içerisinde bu zor günleri de atlatacağız.” dedi.
 
Esnaf oda başkanlarının böylesi anlamlı bir kahvaltı düzenledikleri için teşekkür eden Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, “Ülkemizin zor süreçlerden geçtiği şu günlerde İskenderun’umuzda, ülkemizde aydınlık ve kardeşlik ruhunun her zaman devam etmesi için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz.  Hatay ve İskenderun bir mozaik, her rengimiz mevcut, işte birliğimizin, diriliğimizin resmi de burada. Katılan tüm siyasi parti başkanlarımıza da teşekkür ediyorum.” dedi.
 
Şu bir gerçek; biz İskenderun’unuz diyen CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, “Evet, önümüzde bir referandum süreci var ama kimse bu seçime siyasi bir seçim olarak bakmasın. Biz ilçe başkanlarımızla her zaman bir araya gelip İskenderun’umuzun sorunlarını konuşabiliyoruz. İskenderun’un gerçeği de işte bu. Biz buradayız ve hep beraberiz” dedi.
Birliğin, beraberliğin, kardeşliğin ne kadar önemli olduğunu bu dönemde daha da iyi anlamış bulunmaktayız diyen MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise, “Böylesi zamanlarda bu birlik ve beraberliği sağlayan esnaf oda başkanlarımı da ayrıca teşekkürlerimi sunuyorum. Biz herkesi kucaklayacağız.” dedi.
 
 
Saadet Partisi İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik ve Büyük Birlik Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hulusi Uğur’da herkesin birbirinden sorumlu olduğunu ve her şeyden önce birlik, beraberlik ve kardeşliğin şiarımız olması gerektiğini ifade ettiler.
 
Gerçekleştirilen birlik ve beraberlik kahvaltısına, HESOB Başkan Vekili Uğur Fırat, İTSO Yönetim Kurulu Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, İTSO Meclis Başkanı Servet Uğutmen, İTSO Üyeleri, CHP İskenderun İlçe Başkanı Yusuf Mansuroğlu, MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt, Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur, Saadet Partisi İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik, Büyük Birlik Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hulusi Uğur ve esnaf oda başkanları katılım gösterdi.
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 
Turhan Home Center
relax spa
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar