Skip Navigation Links
 

İlk Ziyaret Başkan Yavuz’dan

Başkan Yavuz Ve Ak Parti Gençlik Kolları Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i Ziyaret Etti

İlk Ziyaret Başkan Yavuz’dan

Gündem   A+a-

 
Başkan Yavuz Ve Ak Parti Gençlik Kolları Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i Ziyaret Etti
 
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, halka hizmet noktasında gece gündüz demeden çalıştıklarını belirtti.
Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Orhan Gazi Koca ve üyeler İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.
 
İlk Ziyaret Başkan Yavuz’dan
 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Kırıkhan Belediye Başkanımız Ayhan Yavuz ile sürekli iletişim halindeyiz. Halka hizmet noktasında sürekli fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bizlerin tek bir amacı var oda halkımıza en iyi hizmeti vermektir. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Bizler İskenderun’da herkese eşit hizmet götürme gayreti içerisindeyiz.” dedi.
 
GENÇLİK KOLLARINDAN ZİYARET
AK Parti İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Orhan Gazi Koca ve gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri de İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.
Gençliğe her zaman sahip çıktıklarını ifade eden Başkan Seyfi Dingil,” Gençler bizim geleceğimizin teminatıdır. Bizlerde her zaman belediye olarak gerek eğitim, gerekspor, gerek sosyal ve kültürel manada düzenlediğimiz aktiviteler ile gençlerimize sahip çıkmaya çalışıyoruz. Sizlerin iyi yetişmiş bir birey olmasınız bizler için büyük önem arz ediyor” dedi.
Ziyaretler sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişlerinde de bulunuldu.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
 
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar