Skip Navigation Links
 

Onlar Örfümüz,Adetimiz ve Hoş Sohbetlerimizdir

Dörtyol Belediye Başkanı Yaşar Toksoy, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla bir mesaj yayınlayarak, Yaşlılar Günü’nü kutladı.

Onlar Örfümüz,Adetimiz ve Hoş Sohbetlerimizdir

Dörtyol   A+a-

Yaşlılarımız, yaşanmışlıklarıyla geçmişimiz; örnek aldığımız tecrübeleriyle geleceğimizdir. Onlara verdiğimiz değerler ile geleceğimizi yeniden kuracağız
 
Her insan için değişik mana ve önem ifade eden yaşlılık, hayatın çok özel bir dönemidir. Yaşlılarımız dün ile bugün arasında köprü kuran, kültürümüzü ve değerlerimizi yarınlara taşımamızı sağlayan en değerli varlıklarımızdır. Yaşlılık dönemi itibar gerektirmektedir. Bu aynı zamanda bir minnet borcudur. Yaşlı bireylerin toplumla bütünleşmesi, daha aktif olması ve yaşama bağlı kılınmaları gerekir. Bir ömrün büyük kısmını topluma ve ülkeye hizmetle geçirmiş insanların, yaşlandıkları ve bakıma muhtaç oldukları dönemde ömürlerinin sonuna kadar insan onuruna yakışır bir şekilde bakım talep etme hakları vardır.
 
Dörtyol Belediyesi olarak 65 yaş üstü yaşlılarımıza evde temizlik hizmetlerimizle hizmet sunuyoruz. Bu uygulama ile birçok yaşlılarımızın ihtiyaçlarını gidererek onlara yardımcı oluyoruz.
 
Yaşlılarımız, yaşanmışlıklarıyla geçmişimiz; örnek aldığımız tecrübeleriyle geleceğimizdir. Onlar örfümüz, âdetimiz, geleneklerimiz ve hoş sohbetlerimizdir. Onlara verdiğimiz değerler ile geleceğimizi yeniden kuracağız. Bu duygularla tüm büyüklerimin 1 Ekim Dünya
 
Yaşlılar Günü’nü kutluyor, minnet ve şükran duygularımla, yaşam sevinçlerimizin hiç kaybolmadığı sağlıklı ve mutlu günler temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. 
 
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
 carls jr
 
SEM USTA
 
son gelişmeler
gazete manşetleri
öne çıkanlar