Skip Navigation Links
 

HATSU Kanayan Yaraya Merhem Oldu

HATSU, diğer ilçelerde olduğu gibi Reyhanlı’da da içmesuyu problemi olan noktaların sıkıntısına son verme adına projelerini hayata geçiriyor.

HATSU Kanayan Yaraya Merhem OlduWeb
TV

Reyhanlı   A+a-

Reyhanlı ilçesine bağlı Gültepe, Pınarbaşı, Mustafa Kemal, Adabucak mahalleleri ile Fidanlık Sanayi Bölgesi’ndeki içmesuyu sorununu tamamiyle ortadan kaldırmak için Reyhanlı Asri Mezarlık Kompleksi’nde açılan sondaj kuyusundan takviye hattın çekildiğini belirten Genel Müdürlük, 250’lik borularla 680 metrelik içmesuyu hattı döşeme çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte mahalle sakinlerinin rahat bir nefes alacağını vurguladı.
 
Su sorunun yaşanmaması adına sondaj kuyusu açma ve içmesuyu altyapısı çalışmalarının hız kesmeden devam ettiğinin altını çizen İdare, döşenen boruların su basıncına dayanıklı olduğunu da hatırlatarak, çalışmada 2 ekskavatör, 1 kepçe ve 8 personelin görev yaptığını açıkladı.
 
Çalışmaları yakından takip eden mahalle sakinleri, sorunun çözümüne yönelik yapılan çalışmalardan ötürü Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’a ve HATSU Genel Müdürlüğü’ne teşekkür etti.
 
 
HATSU Kanayan Yaraya Merhem Oldu videosunu izlemek için tıklayın.
Adınız
:
Mail
:
Mesajınız
:
Bu içeriğe ilk siz yorum yapın!
Mazi Ocakbasi
 
 
Turhan Home Center
carls jr
son gelişmeler
SEM USTA
senol ticaret
 
gazete manşetleri
öne çıkanlar